Aktualności


Zmiany w ogłoszeniu o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko: Prezesa Zarządu Spółki Centrum Badań Jakości sp. z o.o. w Lubinie.

02/10/2018

Rada Nadzorcza Spółki Centrum Badań Jakości sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie ogłasza zmiany w ogłoszeniu o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Centrum Badań Jakości sp. z o.o. w Lubinie.

czytaj więcej »

KRYSZTAŁOWA KOLBA 2018

20/09/2018

Z wielką satysfakcją informujemy, że laureatką tegorocznej edycji „KRYSZTAŁOWEJ KOLBY 2018” została nasza koleżanka JOANNA BIAŁY – Główny Specjalista ds. Analiz Fizyko-Chemicznych, kierownik zespołu akredytowanych laboratoriów Centrum Badań Jakości sp. z o.o. zajmujących się przed wszystkim badaniami próbek wody, ścieków, powietrza ze środowiska pracy, gazów odlotowych, powietrza emisyjnego i imisyjnego oraz żywności. W laboratoriach, które nadzoruje wykorzystywane są zarówno techniki klasyczne jak i nowoczesne techniki instrumentalne np. chromatograficzne, spektrometryczne, spektrofotometryczne, potencjometryczne. Wykonywane są badania właściwości fizycznych, badania chemiczne i badania mikrobiologiczne.

czytaj więcej »

Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu CBJ sp. z o.o. w Lubinie

18/09/2018

Rada Nadzorcza Spółki Centrum Badań Jakości sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie
ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko:
Prezesa Zarządu Spółki Centrum Badań Jakości sp. z o.o.

czytaj więcej »

Zmiany w składzie Zarządu CBJ sp. z o.o.

17/09/2018

W dniu 14 września 2018r. Rada Nadzorcza Spółki CBJ sp. z o.o. podjęła uchwałę o odwołaniu ze składu Zarządu Spółki Prezesa Zarządu Pana Mariusza Nosala.

 

Dekra Certyfikation Sp. z o.o. potwierdziła spełnienie przez CBJ sp. z o.o. wymagań normy ISO 9001:2015

13/06/2018

W ubiegłym miesiącu w naszej Spółce odbył się audit recertyfikujący przeprowadzony przez auditorów firmy DEKRA Certifikation Sp. z o.o. z Wrocławia.

czytaj więcej »

Udział przedstawicieli CBJ sp. z o.o. w XXIV Sympozjum Klubu POLLAB pt. „Analiza danych w laboratorium”

08/06/2018

Centrum Badań Jakości realizując Strategię rozwoju Spółki bierze udział w spotkaniach, konferencjach, targach czy sympozjach, w trakcie których zdobywa wiedzę i nowe kompetencje. W związku z powyższym w dniach 21-23 maja 2018 r. uczestniczyliśmy w Sympozjum organizowanym przez Klub Polskich laboratoriów Badawczych POLLAB, największą w Europie organizację integrującą środowisko laboratoriów badawczych i wzorcujących.

czytaj więcej »

I FORUM DYSKUSYJNE „ŚRODOWISKO : BADANIA, OCHRONA, DOBRE PRAKTYKI”

23/05/2018

21 maja 2018r. w centrali KGHM Polska Miedź S.A. w  Sali im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie odbyło się I Forum Dyskusyjne: „Środowisko: badania, ochrona, dobre praktyki” zorganizowane przez Centrum Badań Jakości sp. z o. o.  Pod honorowym patronatem Wojewody Dolnośląskiego Pana Pawła Hreniaka, oraz Prezesa Zarządu KGHM Polska Miedź S.A. Pana Rafała Pawełczaka.

czytaj więcej »

CBJ sp. z o.o. ponownie wśród laureatów Gazeli Biznesu

23/02/2018

 

Z satysfakcją informujemy, że nasza Spółka po raz kolejny znalazła się w elitarnym gronie podmiotów gospodarczych, którym "Puls Biznesu" przyznał tytuł Gazeli Biznesu 2017.

 

czytaj więcej »