facebook


Aktualności


Dekra Certyfikation Sp. z o.o. potwierdziła spełnienie przez CBJ sp. z o.o. wymagań normy ISO 9001:2015

13/06/2018

W ubiegłym miesiącu w naszej Spółce odbył się audit recertyfikujący przeprowadzony przez auditorów firmy DEKRA Certifikation Sp. z o.o. z Wrocławia.

czytaj więcej »

Udział przedstawicieli CBJ sp. z o.o. w XXIV Sympozjum Klubu POLLAB pt. „Analiza danych w laboratorium”

08/06/2018

Centrum Badań Jakości realizując Strategię rozwoju Spółki bierze udział w spotkaniach, konferencjach, targach czy sympozjach, w trakcie których zdobywa wiedzę i nowe kompetencje. W związku z powyższym w dniach 21-23 maja 2018 r. uczestniczyliśmy w Sympozjum organizowanym przez Klub Polskich laboratoriów Badawczych POLLAB, największą w Europie organizację integrującą środowisko laboratoriów badawczych i wzorcujących.

czytaj więcej »

I FORUM DYSKUSYJNE „ŚRODOWISKO : BADANIA, OCHRONA, DOBRE PRAKTYKI”

23/05/2018

21 maja 2018r. w centrali KGHM Polska Miedź S.A. w  Sali im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie odbyło się I Forum Dyskusyjne: „Środowisko: badania, ochrona, dobre praktyki” zorganizowane przez Centrum Badań Jakości sp. z o. o.  Pod honorowym patronatem Wojewody Dolnośląskiego Pana Pawła Hreniaka, oraz Prezesa Zarządu KGHM Polska Miedź S.A. Pana Rafała Pawełczaka.

czytaj więcej »

CBJ sp. z o.o. ponownie wśród laureatów Gazeli Biznesu

23/02/2018

 

Z satysfakcją informujemy, że nasza Spółka po raz kolejny znalazła się w elitarnym gronie podmiotów gospodarczych, którym "Puls Biznesu" przyznał tytuł Gazeli Biznesu 2017.

 

czytaj więcej »